Arutelu:awakáa
Lisa teemaIlme
Viimase kommentaari postitas Andres 10 aasta eest.
Ma ei usu seda hästi, sest mäger Ameerikas ei ela. Andres (arutelu) 21. aprill 2016, kell 12:59 (EEST)
Ma ei usu seda hästi, sest mäger Ameerikas ei ela. Andres (arutelu) 21. aprill 2016, kell 12:59 (EEST)Vasta