Arutelu:káma
Lisa teemaIlme
Viimase kommentaari postitas Andres 10 aasta eest.
Tagalogi õigekirjas on lihtsalt kama. Akuut on hääldusmärk, mida tavakirjas ei kasutata. Andres (arutelu) 16. november 2015, kell 23:14 (EET)
Tagalogi õigekirjas on lihtsalt kama. Akuut on hääldusmärk, mida tavakirjas ei kasutata. Andres (arutelu) 16. november 2015, kell 23:14 (EET)Vasta